Fitpoint - Posilovna & kardio zóna, Spinning®

Velkou předností naší posilovny je prostorný a vzdušný interiér s velkými okny, úžasným výhledem a přístupem denního světla. Navštivte nás.

Posilovna & kardio zóna

Fitpoint - nejen posilovna

Naše posilovna nabízí prvotřídní fitness zážitek s profesionálním vybavením značky StarTrack, jedním z nejkomplexnějších na Moravě. Těžká zóna s činkami a posilovacími stroji, dimenzovanými pro muže a ženy všech věkových kategorií, je připravena pro vás, bez ohledu na vaše fitness dovednosti.

Začátečníci nebo pokročilí, neváhejte!

Pokud jste noví v používání posilovacích strojů, naši odborní trenéři vám ochotně poskytnou osobní asistenci. Nabízíme rozsáhlý arzenál cvičebních pomůcek, od bosu a švihadel po činky a sporttestery. Osobní trenér vám pomůže vytvořit efektivní tréninkový plán, který odpovídá vašim cílům.

Kardio zóna nabízí rozmanitou nabídku strojů pro aerobní cvičení.

Kardio zóna je vybavena běžeckými trenažéry, eliptickými trenažéry (cross trainery), steppery, rotopedy, veslovacím trenažérem a wavy – simulátory in-line bruslí.
Každý stroj nabízí kontrolu hlavních fiziologických a dalších ukazatelů. Na displeji kardio strojů můžete po celou dobu sledovat spalování kalorií, dosaženou vzdálenost a čas.

Žádné nudné cvičení

Dostatečné množství strojů zajišťuje různorodý pohyb a předcházení stereotypům a nudě při vytrvalostním tréninku. Zatímco cvičíte, můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu a sledovat dění venku. Celá kardio zóna nabízí krásný výhled s panoramatem předhůří Beskyd, které máte za slunečného počasí jako na dlani. Moderní a čisté sociální zázemí je samozřejmostí. Máme také fit bar s osvěžujícími nápoji a potravinovými doplňky pro váš kompletní požitek.

Fitpoint kazdio zona
Fitpoint kardio zona
Fitpoint posilovna
Fitpoint posilovna

Spinning®

Spinning®: Užijte si vaši projíždku!

Spinning® je optimální skupinová aktivita pro všechny věkové kategorie, nabízející zlepšení fyzické kondice a podporu při hubnutí. Tato forma cvičení je ideální pro ty, kteří touží po jednoduchém cyklistickém zážitku bez zbytečných komplikací a rozhodnou se prostě jen jezdit na kole.

Proč právě Spinning®?

Spinning® je šetrnější k kloubům než klasická cyklistika. Během této skvělé skupinové aktivity utíká čas mnohem rychleji než doma na svém vlastním rotopedu. Zažijte intenzivní a účinný trénink na špičkových Spinning® kolech značky Spinner, doprovázený hudbou a pod vedením našich motivujících instruktorů.

Fitpoint spinning

Ceník služeb Fitpoint

Druh členství Trvání Cena
Jednorázový vstup - fitness neomezeno 200 Kč
Měsíční vstupy - fitness 1 měsíc 1 400 Kč
3 měsíce 4 050 Kč
6 měsíců 7 800 Kč
12 měsíců 15 600 Kč
Dopolední vstupy od 6:00 do 12:00
(pouze v pracovní dny)
1 měsíc 1 000 Kč
Studenti a důchodci
(omezeno do 17:00)
1 měsíc 1 000 Kč
Spinning® vstup 60 minut 180 Kč
Spinning® 10 vstupů 60 minut 1 600 Kč

On-line rezervace

Majitelé karet se přihlašují svým e-mailem, který uvedli v přihlášce a jako heslo použijí číslo členské karty. Ostatní použijí registraci. Rezervační systém pracuje pouze v čase naší otevírací doby.

Otevírací doba

Pondělí6:00-21:00
Úterý6:00-21:00
Středa6:00-21:00
Čtrtek6:00-21:00
Pátek6:00-19:00
Sobota8:00-19:00
Neděle8:00-21:00
svátky8:00-19:00