sportovní a relaxační centrum Frýdek-Místek

KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIE

KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIE (publikováno: 5.2.2014)

Vážení klienti,

otevíráme novou nabídku masérských služeb:

KRANIOSAKRÁLNÍ OSTEOPATIE

Jde o terapii, která se soustředí na svaly, kosti, klouby a páteř. Využívá jemné manuální techniky od tlaku přes napínání tkání až po manipulaci s klouby. Cílem je uvolnit místo, které je nějakým způsobem zablokované a špatně funguje, a tak příznivě ovlivnit nervový, oběhový a lymfatický systém organismu. Vhodné pro lidi s bolestmi zad, hlavy, krční páteře, ale i se zánětem sedacího nervu, tenisovým loktem, syndromem karpálního tunelu nebo s vadným držením těla či zažívacími potížemi, dále astmatici, revmatici a lidé po úrazech.

Kraniosakrální terapie má vedle bolestí zad, hlavy a kloubů fungovat i na nespavost, stres, poruchy spánku a autismus. Ženám prý pomáhá s problémy v oblasti pánevního dna, dětem při břišních kolikách i poruchách soustředění a učení.

Terapeutka bude provádět tyto masáže v našich prostorách provozovny Fitpoint, je časově flexibilní, ale vždy na objednávku na tel. č. 724 375 955.

Cena 600 Kč na hodinu je orientační, není nutně stanovena přesná časová jednotka, tedy 1 hodina, odvíjí se od závažnosti problému.

***

Relaxační a sportovní masáže také na objednávku po celou otevírací dobu, i o víkendech.

Zpět na všechny aktuality