sportovní a relaxační centrum Frýdek-Místek

Informace k lekcím

Informace k lekcím (publikováno: 13.11.2013)

Posilovat, cvičit!
u nás na vícero způsobů - stroje, cvičební pomůcky, vlastní vahou těla. výběr z lekcí: Kruhový trénink, BOSU, poweryoga, zdravotní cvičení (zdravá záda + pilates), Kurz hubnutí ( řízený pohyb a strava pod dohledem), tanec, bojová umění A LEKCE BUDEME ROZŠIŘOVAT!
Kruhový trénink hlásí změnu v čase. úterky jsou od 17:40 do 18:40.***
Aktuálně informujeme, že lekce poweryoga se ukončí na konci listopadu, ale znova otevře v únoru 2014. Už si bukujte svá místa, pěkně jste se rozjeli. Lektorka Lili ví, kolik má yoga možných variací, nechte se vtáhnout do světa uvolnění a zároveň zpevnění, posilování, soustředění jen a jen na svou bytost v danou chvíli.***Lekce Salsa a Bachata se budou od Nového roku orientovat převážně na páry a latinu. Půjde o klasický kurz tance vedený zkušenými závodníky v latino tanci. Dle počtu zájemkyň je pak možná i domluva na single lekce, pokud někdo nesežene partnera.***
Tantra yoga se rozjede v počtu min. 5 lidí*** od Nového roku chystáme otevřít i jiné zajímavé lekce zaměřené na posilování svalstva - povede Mirek Žídek, náš osobní trenér, dále na nápravu bolestivých zad a další bojová umění vhodná i pro ženy.
Pohyb je radost: "MOVE" IT!

Zpět na všechny aktuality